logo montistav

INGRID 136 – poschodový dom

Máte väčšiu rodinu a hľadáte dostatočne veľký dom, ktorý by bol zároveň moderný a štýlový? Poschodový drevodom INGRID 136 je pre Vás teda ako stvorený!

Drevostavba INGRID 136 je priestranný dvojpodlažný rodinný dom s celkovou úžitkovou polochou 136 m². Biela fasáda v kombinácii s dreveným obkladom pôsobí elegante a štýlovo zároveň. Prvé nadpodlažie pozostáva zo šatníka, technickej miestnosti, kúpeľne, hosťovskej izby, ktorú možno využiť aj ako pracovňu. Pod schodiskom sa nachádza menšia komora. Kuchynská časť je prepojená spolu s obývacím priestorom, z ktorého je priamy vstup na terasu, kde si môžete vychutnať rannú kávičku, či vínko pri západe slnka v kruhu rodiny a blízkych. Druhé nadpodlažie predstavuje nočnú časť domu, kde sa nachadzá spálňa s vlastnou kúpelňou, dve detské izby a ďalšia kúpelňa.

Cenová ponuka – INGRID 136

     Hrubá stavba     103 102,84 €    s DPH
Holodom128 515,69 €    s DPH
Dom na kľúč150 080,48 €    s DPH
Základová doska11 437,00 €    s DPH

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, tzn. typový dom Vám upravíme podľa Vašich predstáv, navrhneme individuálny projekt, prípadne prepacujeme Váš projekt na náš stavebný systém. 

Našim cieľom je zabezpečiť kvalitné, ekologické a úsporné bývanie pre našich zákazníkov. Pokiaľ je aj Vašim cieľom bývať zdravo a úsporne, drevostavba je tá najlepšia voľba. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *