Moderný bungalov – to je cenovo výhodné a bezpečné bývanie

Prečo sa rozhodnúť pre bungalov?

Bungalov je skvelým typom bývania pre páry, ale aj pre rodiny s deťmi. Dizajn bungalovu radi prispôsobíme vašim požiadavkám.

Bungalov

Rozhodnúť sa môžete pre jeden z modelových bungalovov, ktorých pôdorys a dizajn je rokmi overený našimi spokojnými zákazníkmi z celého Slovenska.

Rozhodnúť sa môžete pre jeden z modelových bungalovov, ktorých pôdorys a dizajn je rokmi overený našimi spokojnými zákazníkmi z celého Slovenska.

Rozhodnúť sa môžete pre menší bungalov s jednou miestnosťou alebo pre väčší bungalov s dvoma či troma izbami. Najčastejšie bungalovy disponujú kuchyňou prepojenou s obývacím priestorom.

Toto riešenie obľubujú ako páry, tak aj rodiny s deťmi nakoľko poskytuje dostatočný priestor na trávenie spoločných chvíľ. K obývacej miestnosti je možné napojiť terasu či použiť balkónové dvere, ktoré priestor ešte viac rozšíria.

montovaný bungalov

Aké výhody prináša montovaný bungalov?

Montovaný bungalov – to je rýchla a bezpečná výstavba z ekologických materiálov. Výstavba bungalovov netrvá dlho. Už v priebehu pár týždňov sa budete môcť nasťahovať do vášho nového bývania. Montovaný bungalov je možné umiestniť na väčšie aj menšie pozemky.

Pri umiestnení na väčší pozemok si môžete užívať príjemné bývanie so záhradou, avšak obávať sa nemusíte ani jeho umiestnenia na menšie pozemky. Pôdorys a veľkosť bungalovu zakaždým prispôsobíme vašim priestorovým možnostiam.

Na výrobu bungalovov používame ekologické materiály.

Naša spoločnosť MONTIVSTAV sa špecializuje na drevostavby montované domy z dreva. Použitie vysokokvalitných materiálov a technológií je samozrejmosťou pri realizácii všetkých našich projektov. Montované bungalovy sú bývaním, ktoré nezaťažuje prírodu, pričom šetrný je aj celý proces výroby jednotlivých panelov – vyznačuje sa nízkou prašnosťou a minimálnym vznikom odpadu.

ekologické materiály

Bývajte v bungalovoch, ktoré zároveň šetria vaše financie

Výstavba bungalovu je oproti výstavbe klasického murovaného domu podstatne výhodnejšia.

Nižší je čas celkovej realizácie, ale aj cena. Domy na kľúč čiže montované domy, bungalovy a nízkoenergetické domy sú cenovo výhodné a vydržia spoľahlivo slúžiť bez akýchkoľvek zmien dlhé roky. Ich dočasnosti sa rozhodne nemusíte obávať. Zároveň montované bungalovy šetria aj vašu peňaženku.

Náklady na bývanie sa v bungalovoch podstatne znižujú, a to aj vďaka ich tepelno- izolačným vlastnostiam. Počas leta udržia v interiéri príjemné teploty a počas zimy zas neprepustia nadmerný chlad z exteriéru. V prípade záujmu o montovaný bungalov nás neváhajte kontaktovať. Radi vám poradíme.