logo montistav

Drevostavby

Tajomstvo ka┼żdej drevostavby tkvie nielen v jedine─Źnej v├┤ni dreva, ale aj maxim├ílnej energetickej ├║spornosti, ekologickosti a r├Żchlosti v├Żstavby. U┼ż├şvajte si maxim├ílne komfortn├ę a zdrav├ę b├Żvanie, pri ktorom u┼íetr├şte.

Pre─Źo sa rozhodn├║┼ą pre drevostavby

Na┼íe drevostavby sa vyzna─Źuj├║ pomerne n├şzkou obstar├ívacou cenou. Z├írove┼ł trvalo zni┼żuj├║ spotrebu energi├ş, ke─Ć┼że v porovnan├ş s klasickou murovanou stavbou maj├║ v├Żrazne lep┼íie zvukovo-tepelno-izola─Źn├ę vlastnosti. Va┼íe prev├ídzkov├ę n├íklady na vykurovanie ─Źi kl├şmu tak bud├║ omnoho ni┼ż┼íie. Drevostavby zachov├ívaj├║ vysok├Ż komfort b├Żvania, a pri tom e┼íte aj u┼íetr├şte. Okrem finan─Źn├ęho h─żadiska s├║ drevostavby v├Żhodn├ę aj z h─żadiska ekologick├ęho. Pri ich v├Żstavbe sa zni┼żuje spotreba pou┼żitia materi├ílov z neobnovite─żn├Żch zdrojov. Drevo je nielen┼że obnovite─żn├Żm materi├ílom, ale z├írove┼ł aj bezodpadov├Żm a recyklovate─żn├Żm. Nehovoriac o tom, ┼że drevo ako tak├ę navodzuje pr├şjemn├║ atmosf├ęru. A jeho v├┤┼ła je jedine─Źn├í. Pri v├Żstavbe na┼íich drevostavieb (bungalovov aj poschodov├Żch domov) vyu┼ż├şvame v├Żhradne materi├íly, ktor├ę s├║ zdravotne nez├ívadn├ę. Je u┼ż iba na v├ís, ─Źi si vyberiete dif├║zne otvoren├║ alebo uzavret├║ kon┼ítrukciu.

drevodomy

Maxim├ílna funk─Źnos┼ą drevostavby

Na┼íe modern├ę drevostavby sa vyzna─Źuj├║ vysokou kvalitou a presnos┼ąou, ako aj po┼żiarnou odolnos┼ąou. Vyzeraj├║ ┼ít├Żlovo, reprezentat├şvne a elegantne. Uspokoja po┼żiadavky na b├Żvanie jednotlivcov, p├írov aj celej rodiny. D├┤kladne prepracov├ívame ka┼żd├Ż detail s d├┤razom na jedine─Źn├Ż vizu├ílny ┼ít├Żl a maxim├ílnu funk─Źnos┼ą. Radi sa s vami stretneme a prekonzultujeme mo┼żnosti aj va┼íej drevostavby, ktor├í bude v plnej miere odr├í┼ża┼ą va┼íu osobnos┼ą a estetick├ę c├ştenie ÔÇô a z├írove┼ł bude sp─║┼ła┼ą va┼íe individu├ílne potreby na komfortn├ę b├Żvanie. Garantujeme, ┼że v├ím navrhneme dom presne pod─ża va┼íich predst├ív. Bez oh─żadu na to, ─Źi s├║ tradi─Źn├ę, typick├ę alebo atypick├ę. B├Żvajte zdravo, ├║sporne a ekologicky ÔÇô b├Żvajte v origin├ílnych drevostavb├ích od Montistav.