Dom na kľúč – moderné a bezpečné bývanie pre celú rodinu

Dom na kľúč – to je ekologické a úsporné bývanie

Dom na kľúč je ekologickým a maximálne úsporným typom bývania. V posledných rokoch sú práve domy na kľúč veľkým stavebným hitom. A niet sa čomu čudovať.

Dom na kľúč

Domy na kľúč sú jedinečné vďaka možnosti ich rýchlej výstavby, skvelým tepelno-izolačným vlastnostiam aj pohodliu, ktorý ponúka ich interiér.

Dizajn vášho budúceho domu na kľúč radi prispôsobíme vašim požiadavkám. Rozhodnúť sa môžete pre menší dom na kľúč, bungalov alebo pre väčší dvojposchodový dom na kľúč.

Zverte výstavbu svojej nehnuteľnosti MONTISTAVu. Naše moderné domy na kľúč predstavujú rýchle a šetrné riešenie na ceste k vášmu vysnívanému bývaniu. Vy viete, čo chcete, my vieme, ako na to. Stavte na profesionálov, ktorí sa vo svojej práci vyznajú – stavte na ekologické, úsporné a zdravé bývanie v drevostavbe. Základný konštrukčným prvkom domov na kľúč je drevo, ktoré je prírodným materiálom. V dome na kľúč zabezpečí príjemné a ekologické prostredie, ako aj ochranu pred hlukom z exteriéru.

Pobyt v dome na kľúč si veľmi rýchlo zamilujete. Dom na kľúč disponuje oboma – tepelno-izolačnými vlastnosťami aj zvukovo-izolačnými vlastnosťami. Tie sú dôležité pre zamedzenie vnikania nadmerného hluku z vonkajšieho prostredia, ale aj pre zamedzenie šírenia hluku v interiéri, ako napríklad medzi dvoma miestnosťami či medzi dvoma poschodiami pri dvojposchodových domoch na kľúč.

poschodový dom na kľúč

Dom na kľúč – nechajte všetko na nás

Aj váš dom na kľúč bude s nami dokonalým bývaním. Dom na kľúč je vhodným riešením či už pre páry, menšie rodiny, ale aj pre rodiny s deťmi.  Domy na kľúč, resp. montované domy patria k čoraz vyhľadávanejším možnostiam pri riešení bytovej otázky.

V porovnaní so svojpomocnou výstavbou šetria čas – a to najmä dĺžky výstavby. Domy na kľúč sú vo všeobecnosti postavené rýchlejšie. Keďže všetko zastreší naša firma, tak máte istotu, že práce na výstavbe zbytočne nestoja, ale idú podľa časového plánu s dôrazom na dodržanie termínov.

Okrem časovej úspory výstavby sa domy na kľúč vyznačujú aj značnou úsporou vášho osobného času.

Vy si môžete užívať chvíle strávené s rodinou, ako aj svoje voľnočasové aktivity – bez obmedzenia a s vedomím, že na vašej drevostavbe sa pracuje a všetko prebieha tak, ako má.

My v MONTISTAVe sa o všetko dokonale postaráme. Vyznáme sa nielen v otázke použitia najvhodnejších materiálov, ale aj technologických a pracovných postupov. I preto sú naše domy na kľúč garanciou dobre odvedenej práce, a preto poskytujeme záruku na konštrukcie až na tridsať rokov. Doprajte zdravé a ekologické bývanie sebe i svojej rodine. Dom na kľúč zároveň poskytuje plnohodnotné bývanie so všetkým, čo k tomu patrí.

Nemusíte sa obávať jeho dočasnosti alebo nestálosti, pretože dom na kľúč vydrží, rovnako ako murovaný dom, spoľahlivo slúžiť dlhé roky. Zároveň zvládne dokonale odolávať vplyvom vonkajšieho prostredia – veternosti, chladu, vysokým teplotám, dažďu aj snehu a podobne. V dome na kľúč budete jednoducho vy a vaša rodina vždy v bezpečí. Dom na kľúč tiež spĺňa všetky dôležité predpisy a požiadavky na bezpečnosť, ako aj protipožiarne predpisy.

hrubá stavba domu

Bývajte v poschodovom dome na kľúč alebo v bungalove

V MONTISTAVe sa zaoberáme výstavbou montovaných drevostavieb – od hrubej stavby až po domy na kľúč. Je iba na vás, či sa rozhodnete pre bungalov alebo poschodový dom.

Súčasťou nášho portfólia je aj realizácia finálnych terénnych úprav a odborné poradenstvo. Zakladáme si na spolupráci so spoľahlivými a zodpovednými partnermi.

Vďaka použitiu prvotriednych materiálov sa naše domy na kľúč vyznačujú vynikajúcimi tepelno-technickými parametrami.

Záleží nám na vašom komfortnom, príjemnom a harmonickom bývaní.

Aj keď sa naša prevádzka nachádza v Banskej Bystrici, naše domy na kľúč a spokojných klientov nájdete na celom Slovensku.

Samozrejmý je individuálny prístup pri projektovaní, financovaní aj rozsahu dodávky, ako aj ponuka kompletného servisu s využitím našich dlhoročných skúseností. Všetky naše drevostavby – domy na kľúč sú jedinečné originály. Vyžiadajte si cenovú kalkuláciu ešte dnes. Nemusíte  sa obávať žiadnych príplatkov za atypické riešenie. Sme mimoriadne flexibilní a uznávame zásadu, že fantázii sa medze nekladú. Aj preto sme spoľahlivým partnerom na ceste k ideálnemu harmonickému bývaniu, doslova šitému na mieru.

Nech už sú vaše predstavy o budúcom dome na kľúč akékoľvek, v MONTISTAVe máme pre vás riešenie. Naša ponuka služieb a riešení je naozaj široká. Radi pre vás zabezpečíme bývanie na mieru. Kontaktovať nás môžete aj v prípade záujmu o nízkoenergetické domy či v prípade záujmu o poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho typu ekologického bývania pre vás. Nezabúdajte, že pre výstavbu domu na kľúč nepotrebujete príliš veľký pozemok. Je možné ho umiestniť aj na menšie pozemky. Dom na kľúč môže byť zároveň vašim prázdninovým domom či už na dedine, v blízkosti jazera alebo v blízkosti lesa. Zakaždým pre vás máme riešenie. Neváhajte nás kontaktovať.