Rozhodnite sa pre nízkoenergetické domy s množstvom výhod

Nízkoenergetické domy – riešenie, ktoré šetrí vaše financie

Nízkoenergetické domy sú typické svojou nízkou spotrebou palív či elektriny na výrobu tepla.

Nízkoenergetický dom

Vďaka tepelnej izolácii, kvalitným oknám a automatickému vetraniu dochádza v nízkoenergetických domoch k relatívne malým únikom energie

Nízkoenergetické domy sú označované aj ako pasívne domy. Sú stavbou, ktorá spĺňa dobrovoľné, ale zároveň prísne kritériá energetických úspor pri prevádzke domu.

Nízkoenergetické domy šetria vašu peňaženku od samotnej výstavy. Náklady na výstavbu nízkoenergetických domov sú podstatne nižšie než náklady na výstavbu klasických domov. Toto riešenie je vyhľadávané najmä vďaka excelentným tepelno-izolačným vlastnostiam nízkoenergetických domov.

Vaše mesačné náklady v nízkoenergetickom dome budú naozaj minimálne. Tepelno-izolačné vlastnosti udržia príjemné teploty v interiéroch počas leta aj v zime.

ekologické bývanie

Nízkoenergetické domy – to je ekologické bývanie s jedinečným dizajnom

Nízkoenergetické domy sú ekologickým riešením bývania. Na ich výstavbu sú používané vysokokvalitné technológie a materiály z obnoviteľných zdrojov.

Hlavným konštrukčným materiálom je drevo, ktoré je špeciálne upravené tak, aby poskytovalo bezpečie a maximálnu ochranu pred vplyvmi vonkajšieho prostredia. Nízkoenergetické domy tak hravo zvládnu odolávať zmenám počasia a zároveň dbajú na dodržiavanie všetkých protipožiarnych predpisov.

Nízkoenergetické domy radi prispôsobíme vašim nárokom na ich vzhľad a veľkosť.

Vybrať si môžete jeden z obľúbených pôdorysov nízkoenergetických domovnášho katalógu alebo sa rozhodnúť pre vytvorenie vlastného jedinečného riešenia na mieru. Radi si s vami prejdeme vaše požiadavky a dizajn vášho budúceho nízkoenergetického domu prispôsobíme vašim predstavám.

nízkoenergetický dom z katalógu

Pohodlné bývanie v nízkoenergetických domoch

Nízkoenergetické domy sú zárukou pohodlného a bezpečného bývania pre páry, menšie alebo pre väčšie rodiny.

Rozhodnúť sa môžete pre jednoposchodové bungalovy alebo pre dvojposchodové nízkoenergetické domy. Naša spoločnosť MONTISTAV sa špecializuje na drevostavby montované domy z dreva. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek pôdorys či typ bývania – s nami máte záruku prvotriednej kvality a pohodlia v dome z ekologického dreva.

V prípade akýchkoľvek otázok či záujmu o poradenstvo nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Aj keď má naša firma MONTIVSTAV sídlo v Banskej Bystrici – s realizáciou nízkoenergetických domov sa na nás môžete obrátiť v rámci celého Slovenska. Sme tu vždy pre vás.