O nás

Spoločnosť MONTISTAV, s.r.o. bola založená v roku 2013. Ide o stabilnú firmu v oblasti stavebníctva.

Zakladatelia spoločnosti využívajú svoje dlhoročné skúsenosti nadobudnuté na základe predchádzajúcej spolupráce s inými firmami zaoberajúcimi sa realizáciou drevostavieb.

Montovaný dom

O nás

Spoločnosť MONTISTAV, s.r.o. bola založená v roku 2013. Ide o stabilnú firmu v oblasti stavebníctva.

Zakladatelia spoločnosti využívajú svoje dlhoročné skúsenosti nadobudnuté na základe predchádzajúcej spolupráce s inými firmami zaoberajúcimi sa realizáciou drevostavieb. Spoločnosť sa zaoberá montážami rôznych druhov. MONTISTAV, s.r.o. sa zamierava predovšetkým na realizáciu drevostavieb. Zaoberá sa ale aj inými činnosťami, akými sú realizácia základových dosiek, spevnených plôch, pokládka strešnej krytiny a ďalšie stavebné práce.

Pri realizácii všetkých našich projektov je samozrejmosťou maximálna orientácia na zákazníka a zohľadnenie jeho požiadaviek či potrieb. Samozrejmosťou je aj individuálny prístup, profesionalita a pravidelná komunikácia počas celej realizácie projektu. Od prípravnej fázy projektu, cez realizáciu návrhu a výber vhodného typu drevostavby pre vás, až po samotnú výstavbu a dokončenie projektu – budeme s vami v neustálom kontakte. Neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás v rámci celého Slovenska.